Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Коли варто купувати житло у новобудові

В Україні у 2017 році реалізовано близько 1700 об'єктів багатоквартирної житлової забудови. У поточному році в столиці представлено близько 250 новобудов, в яких можна купити квартиру від забудовника, знаходяться на етапі будівництва і ще 100 - вже введені в експлуатацію. Умовно ступінь готовності новобудов можна розділити на три основних етапи: котлован - стадія активного будівництва - готовий будинок. Залежно від стадії будівництва об'єкту, забудовники коригують вартість квадратного метра.  Ми звернулася до представників провідних будівельних компаній з пропозицією розповісти, на яких етапах будівництва комплексу найвигідніше інвестувати в житло, і коли більшість покупців вважають за краще вкладати кошти в нерухомість, що будується.

Оксана Голобородько, керівник департаменту продажів корпорації «Укрбуд» поділилася інформацією про рівень реалізації житла на різних термінах і важливість репутації, грунтуючись на досвіді компанії: «Серед клієнтів забудовника на початковому етапі вкладають в будівництво до 40% всіх покупців. Часто репутація забудовника при прийнятті такого рішення грає ключову роль - люди читають публікації в ЗМІ, радяться зі знайомими, вивчають відгуки. Але найбільш показовою тут є кількість і якість зданих забудовником об'єктів. Тим більше, цю інформацію куди простіше перевірити - досить побачити готовий будинок і поспілкуватись з його мешканцями.

Інші клієнти зважуються на покупку в терміни від трьох місяців до року після початку будівництва. А після введення будинку в експлуатацію - всього кілька відсотків покупців, оскільки непроданих квартир майже не залишається. Наш спеціаліст відзначила, що на початковому етапі забудовник пропонує найнижчу ціну за квадратний метр. Якщо вкласти свої гроші в самому початку будівництва, економія в порівнянні з покупкою квартири в уже готовому будинку становить 30-50%.

Алла Куценко, заступник директора в групі компаній «Обрій» підтвердила твердження: «Найвигідніше інвестувати у новобудови на початковому етапі будівництва в зв'язку з низькою ціною і широким вибором квартир». За перевіренною інформацією, процес реалізації проекту можна розділити на чотири етапи. Залежно від стадії покупці активніше або повільніше інвестують в житло: початковий етап 20%, активна фаза - 50%, завершальна - 20% продажів і введення житла в експлуатацію - 10%. В середньому від початку будівництва житлового комплексу до введення в експлуатацію зростання ціни може скласти від 30 до 50%. За словами експерта, при ухваленні рішення про інвестування в нерухомість для покупця важлива бездоганна ділова репутація і стійке фінансове становище компанії-забудовника, це, здебільшого, має вирішальне значення.

Інші новини