Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Кімната з низькою стелею: як облаштувати

У багатьох сучасних і старих квартирах висота стель не перевищує 2,7 м. В процесі ремонту важливо врахувати цю деталь, щоб максимально «витягнути» простір вгору.

Як облаштувати кімнату з низькими стелями, щоб вони не «тиснули» зверху і не крали кімнату.

 

1. Колір стелі

Білий колір або пастельна гамма - необхідні відтінки у фарбуванні стелі. Світла стеля візуально витягує простір вгору.

Найоптимальніший варіант - спокійний пастельний колір стелі.

Яскраві або темні кольори стелі різко контрастують з основним кольором стін і «ріжуть» простір. Яскравий колір стелі робить кімнату менше, ніж вона є насправді.

Скажіть "ні" різкому контрасту між кольором стін і стелі.

Порада: стеля в тон відтінку стін допустима в невеликих вузьких приміщеннях. В санвузлі, вбиральні або коморі темна стеля немов розчиниться в височині і визначити дійсну висоту приміщення буде неможливо.

 

2. Лінії на стінах

Вертикальні лінії ніби продовжують стіну і роблять стелю візуально вище. Це стосується смужок на шпалерах, ліній на меблях, полицях на стінах.

Вертикальні лінії на шпалерах візуально "витягнуть" простір.

У декорі необхідно використовувати смуги, направлені вгору. Такими будуть силуети веж, зображення дерев, абстрактні лінії. Шпалери з зображенням рівних струнких стовбурів дерев - вдале рішення.

Порада: облаштовуючи кімнати з низькими стелями, варто подумати про штори. Додаткову висоту додадуть хвилясті штори або тюль.

Горизонтальні лінії неприпустимі на стінах в кімнатах з низькими стелями. Довгі полки і горизонтальні ніші «ріжуть» простір.

 

3. Відсутність ліпнини на стелі

Вільна від декору стеля виглядає легко і природно. Не варто додатково прикрашати стелю в кімнатах висотою 2,7 метра. Це «перевантажить» простір, а інтер'єр стане важким і буде «тиснути». Ліпнина на стелі в невисокій кімнаті виглядає непропорційно і занадто громіздко.

 

4. Відсутність масивних люстр

Точкові світильники по периметру стелі або люстра з декількох невеликих плафонів буде доречна в кімнаті з низькою стелею. Точкове підсвічування на стелі, як ще одна альтернатива великим люстрам на стелі - вертикальні ніші з підсвічуванням. Кілька таких світильників потрібно зафіксувати на стіні. Доповнити освітлення приміщення можна високими торшерами і невеликими бра.

 

5. Компактні лаконічна меблі

Висока шафа, етажерка на тонких високих ніжках, вішалка на коліщатках - ці меблі допоможуть «витягнути» простір вгору.

Висока вішалка на коліщатках. Для приміщень з низькою стелею віддавайте перевагу лаконічним меблям, які здаються легкими і, немов, тягнуться вгору. Ефект напрямку вгору створюють скляні і дзеркальні шафи, меблі в стилі лофт. Дерев'яні каркасні меблі потрібно замінити скляно-металевими.

Такі шафи не потрібно ставити в маленьких кімнатах.

 

Скажіть «ні» широким важким і темним шафам, великим комода і журнальним столиків. Громіздкі або низькі меблі не зможуть зробити стелю візуально вище.

Інші новини