Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Документи, необхідні для продажу квартири на вторинному ринку в Україні

Головна умова підготовки угоди купівлі-продажу квартири на вторинному ринку - продавець пред'являє покупцеві необхідні документи в оригіналах. За правилами Цивільного кодексу України (ГКУ), договір відчуження нерухомості учасники угоди реєструють у нотаріуса. Підготовку документів для реєстрації договору у нотаріуса учасники угоди можуть провести в агентстві нерухомості. Послуги рієлторів оплачуються по попередній домовленості - покупцем або продавцем. Для економії обов'язкових платежів продавці пропонують покупцям підготувати договір без допомоги рієлторів. В цьому випадку документи продавця перевіряє покупець.

 

Перелік необхідних документів для угоди купівлі-продажу нерухомості встановило Міністерство фінансів України в наказі №296 / 5 від 22.02.2012 «Про затвердження Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України».

 

1. Паспорт - для повнолітніх громадян віком старше 18 років і для неповнолітніх віком старше 14-ти років.  Якщо власник квартири, що продається - неповнолітній громадянин: - для дитини віком до 14-ти років - свідоцтво про народження.

2. Ідентифікаційний податковий код власника або співвласників квартири різного віку.

3. Дозвіл на відчуження з державного органу опіки - якщо власник або співвласник квартири - малолітній, неповнолітній або непрацездатний громадянин.

4. Документ про право власності на квартиру.

5. Технічний паспорт об'єкта нерухомості.

6. Оригінали свідоцтва про шлюб, про розірвання шлюбу, про смерть чоловіка / дружини.

7. Письмове і нотаріально завірений дозвіл одного з подружжя на відчуження об'єкта, якщо житло було куплено подружжям під час шлюбу.

8. Виписки з держреєстрів прав на нерухомість, заборон відчуження і іпотек про відсутність обтяжень квартири.

9. Акт незалежної оцінки ринкової вартості квартири.

10. Довідка про відсутність боргів по квартплаті і комунальним платежам.

11. Довідка про відсутність боргів за газ при використанні в квартирі газової плити - з місцевого підприємства газопостачання.

 

Перевірка паспорта продавця. У паспорт вклеєні фотографії громадянина у віці 25 і 45 років. Якщо громадянин змінював прізвище або ім'я за своєю ініціативою або при вступі в шлюб - це відображають відповідні записи паспортистів. Перевірка свідоцтва про право власності. В Україні мають рівну юридичну силу паперові та електронні свідоцтва про права власності. У паперовій формі нотаріуси видавали свідоцтва до 2016 року. У цей період Державного реєстру прав та обтяжень нерухомості (далі - Держреєстр прав) працював як архів паперових документів. У 2016 році в Україні введено в дію електронний Держреєстр прав, і нотаріуси реєструють права власності в електронній формі. Свідоцтво про право власності на паперовому бланку, видане до 2016 року - це документ з водяними знаками, реєстраційним номером і записом - на підставі договору відчуження нерухомості якого, власник отримав право власності на квартиру. Документ завірений підписом і печаткою нотаріуса. Про отримані в 2016 році і пізніше правах власності, свідчить запис в електронному Держреєстрі прав. Для укладення угод з нерухомістю продавець надає покупцю паперову копію виписки з Держреєстру прав. Таку виписку продавець запитує через нотаріуса.  

Інші новини