Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Вартість покупки однокімнатної квартири у різних регіонах України, грудень 2017 року

Вартість покупки однокімнатної квартири у різних регіонах України, грудень 2017 року: інфографіка

На інфографіці показані середні ціни на покупку однокімнатних квартир у багатоквартирних будинках старого житлового фонду, розташованих на околицях обласних центрів України. Перед написанням матеріалу ми опитали професійних ріелторів України про те, за скільки можна придбати однокімнатне житло в багатоквартирних будинках старого житлового фонду країни. За результатами опитування з'ясувалося, що купити таку квартиру за найнижчою ціною можна на окраїнах обласних центрів України.

 

Середні ціни на однокімнатні квартири в будинках старого житлового фонду різних регіонів України

 

Дані інфографіки показують середню вартість покупки однокімнатного житла в багатоквартирних будинках старої забудови України. Показники можуть бути іншими, оскільки безпосередньо залежать від площі, планування і якості ремонту в квартирі. Тому, у кожному конкретному випадку ціни можуть відрізнятися. За максимальною ціною придбати однокімнатну квартиру можуть покупці в Києві - за $ 28000. В інших містах центральної частини України найвищі показники спостерігаються в Дніпрі - $ 23000. За найнижчою вартістю житло виставлено на продаж в багатоквартирних будинках старого житлового фонду Полтави - за $ 13000. У Західній частині України найдорожче купити однокімнатну квартиру можна у Львові та Чернівцях - за $ 20000. Житло за низькими цінами продається в багатоквартирних будинках старої забудови Луцька - за $ 11000.

У Східній частині України найменше за придбання однокімнатних житлових об'єктів можуть заплатити клієнти в Запоріжжі - $ 13000. Найвища вартість квартир, при цьому, виявлена в Харкові - $ 25000.

У Південній частині України середній діапазон цін на покупку житла зафіксовано в межах $ 12000 - $ 27000. Недорого придбати однокімнатну квартиру можна в старих будинках Херсона - за $ 12000. За максимально високими цінами житлові об'єкти виставлені на продаж в Одесі - за $ 27000.

У Північній частині України низька вартість покупки однокімнатного житла виявлена ​​в багатоквартирних будинках старого житлового фонду Чернігова - $ 12000. Придбати квартиру недорого можуть покупці в Рівному - за $ 17000.

Інші новини