Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Ціни на покупку квартир в найкомфортніших містах України

Соціологічна група «Рейтинг» 23 березня 2018 року представила індикатори комфортності проживання в українських обласних центрах. Аналіз проводився на підставі таких чинників: медичні установи, інфраструктура, екологія, поліція, комунальна та гуманітарна сфери міста.

 

Ми провели інтерв'ювання серед професійних ріелторів України про те, за скільки можна купити одно-, дво- і трикімнатну квартиру у багатоквартирних будинках старого житлового фонду країни від найбільшого до меншого в рейтингу комфортності.

Ми з'ясували, скільки коштують однокімнатні квартири в багатоквартирних будинках старої споруди країни. Найдорожче купити однокімнатну квартиру можна в Харкові - за $ 25000, Одесі - за $ 30000 і Києві - за $ 33000. Недороге житло малої площі виставлено на продаж у багатоквартирних будинках старого житлового фонду Хмельницького, Чернігова та Луцька - за $ 11000 в кожному місті.

 

В ході опитування агенти з продажу нерухомості розповіли, у скільки обійдеться потенційним покупцям придбання двокімнатної квартири в багатоквартирних будинках старого житлового фонду України.

Найдорожчі двокімнатні квартири можна придбати в багатоквартирних будинках старого житлового фонду Одеси - за $ 36000 і Києва - за $ 40000. Мінімальні середні показники при цьому зафіксовані в Хмельницькому, Луцьку та Чернігові - по $ 13000 в кожному обласному центрі.

 

За найвищою вартості трикімнатне житло можуть придбати покупці у Львові - за $ 30000, Харкові - за $ 32000, Одесі та Києві - за $ 45000. Найбільш низькі ціни на покупку квартир в багатоквартирних будинках старої споруди виявлені в Хмельницькому - $ 14000. За підсумками проведеного опитування серед ріелторів України стало відомо, що найбільш низькі ціни на покупку квартир - в багатоквартирних будинках старого житлового фонду, розташованих на околицях обласних центрів країни. Зв'язки між місцем в рейтингу якості життя і цінами на покупку житла не виявлено.

Інші новини