Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Чим утеплюють фасади новобудов?

Ринок пропозицій теплоізолюючих матеріалів пропонує багато способів утеплити фасади будівель для зменшення тепловтрат. Всі види утеплювачів можна умовно розділити на два типи: відбиваючі і запобіжні. Утеплювач рефлекторного або відображаючого типу зменшує тепловтрати за рахунок відсвічування інфрачервоного випромінювання. Цей вид утеплювача працює за принципом: кожен будівельний матеріал поглинає і потім випромінює тепло, а рефлекторний утеплювач не дозволяє такому теплу виходити. Як відбиваюча речовина, у виробництві рефлекторних теплоизоляторов використовують полірований алюміній без домішок. Алюмінієм, в 1 або 2 шари, покривають один шар спіненого поліетилену. Такий утеплювач тонкий, але без втрат енергоефективних якостей: відбиваючий утеплювач 1-1,25 см по енергозберігаючим властивостям дорівнює 10-27 см волокнистому утеплювачу.

 

Запобіжні утеплювачі створюють з матеріалів з низьким рівнем теплопровідності. Залежно від обраного матеріалу, такі утеплювачі діляться на органічні, неорганічні та змішані.

Утеплювачі з органічних матеріалів, представлені різними типами, в залежності від використаної сировини: арбонітовий утеплювач, пенополівінілхлорідний, з деревостружкових плит, деревинно-волокнистих ізоляційних плит, пенополіуретановий, утеплювач з міпори, пінополістиролу, спіненого поліетилену, фіброліт, ековата і сотопластовий утеплювач. Теплоізолятори неорганічного походження представлені такими видами як мінеральні, скло і керамічна вата.

 

Змішаний утеплювач виготовляють з азбестовної суміші. До складу входить диатомит, перліт, доломіт або слюда. У матеріал додають мінеральні елементи, які представляють собою основу для змішаного утеплювача. Утеплювач в рідкому вигляді наносять на поверхню, яку потрібно утеплити і чекають, поки матеріал застигне. Ще один метод використання змішаного утеплювача - заливання розчину в форми.

Утеплювачі відрізняються щільністю, коефіцієнтом теплопровідності і межею міцності. Існують і інші критерії, що визначають різні види утеплювачів: стійкість до корозії, опірність біореагенту і мікрофлорі, вогнестійкість, гідроізоляційні якості, температурний діапазон застосування, хімічна та біологічна пасивність, звукоізоляція, гігроскопічність. У кожного утеплювача свої переваги і недоліки - тому, в залежності від об'єкта утеплення, локації, погодних умов, бюджету і необхідного рівня теплоізоляційних властивостей, будівельні компанії, в новобудовах, використовують різні типи утеплювачів.

Інші новини