Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Будівельне сміття і звідки воно береться

Не важливо, займаєтесь ви оздобленням нового помешкання, чи наводите лад у квартирі, в якій живете, будівельне сміття є невід'ємною частиною ремонту.  Після капітального ремонту зі знесенням перегородок, після покриття підлоги новим паркетом, ламінатом і облицювання стін плиткою в квартирі скупчуються залишки оздоблювальних матеріалів та старі матеріали, які були відламані, зруйновані, зняті і відклеївся.

 

Будівельне сміття це:

 

- стара електропроводка і обладнання побутового призначення;

- залишки цегляних та залізобетонних перестінків;

- гіпсокартон, шифер;

- дерев'яні та гіпсокартонні перегородки;

- штукатурка;

- шпалери, клейонка, плівка;

- залишки матеріалів для підлоги (стяжка, лінолеум, плитка, паркет, ламінат, дошки);

- натяжні і підвісні стелі;

- старі вікна (рами, підвіконня);

- старі двері;

- старі розетки, сантехніка і вентиляція;

- мішки, клей, будівельний пил.

 

Важкий, але малогабаритний будівельний непотріб потрібно укомплектувати в цупкі мішки. Середня вартість одного мішка для сміття від 8 грн. Якщо відходів не багато, можна прибрати будівельне сміття власноручь. Викидати відходи в сміттєві баки не варто, тому якщо у вас його накопичилося багато, краще звернутися до професіоналів. Прибирання відходів пройде швидко, якщо скористатися послугами з вивезення будівельного непотребу.

Ціна послуг з вивезення будсміття залежить від його обсягу, місця розташування вашої квартири і участі вантажників у виносі і складуванні сміття у вантажівку. Якщо відходи від демонтажу великогабаритні, дуже важкі або токсичні, то вартість утилізації будівельного сміття може бути вище. Якщо ж ви самотужки перенесете мішки із сміттям до виходу з підїзду, заплатите по мінімальному тарифу.

Інші новини