Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Новини

Битий посуд: новий тренд для антёиперфекціоністів

Битий посуд - новий напрямок в світі кераміки. У нього є поціновувачі, але й скептично налаштованих чимало.

У світі набирає популярності тренд на креативний посуд, який немов спаяний з безлічі осколків. Ділимось з вами цікавою знахідкою - фотопідбірка «битих» тарілок, блюд і чашок. Італійський бренд посуду Seletti спільно з маркою Marcantonio створили колекцію битого посуду, де «уламки» ніби склеєні золотими смужками. Колекція «битого» посуду називається Kintsugi. Це слово - посилання до японської техніки з «реанімації» розбитого посуду з використанням розчину лаку і золотистої фарби-порошку.

Спочатку кругла тарілка перетворюється в овальне блюдо, немов зібране з різних «клаптів». Сполучною тканиною тут виступають золоті прожилки, віддалено схожі на судини. Дивно як різноманітні кольори, малюнки, візерунки, і стилістика їх виконання гармонійно поєднуються в одній «склеєній» композиції. Здалеку здається, що тарілки зовсім не цілісні, а, покриті тріщинами, і в такому вигляді зависли в повітрі.

Цей посуд створений не для перфекціоністів. Асиметричні, з недосконалими обрисами і неспівпадіннями за малюнками і фактурою, тарілки і чашки чарівні і оригінальні. Нерівності, асиметрія і тонкі золоті прожилки створюють неповторний шарм цього посуду. Кілька «битих» тарілок можна повісити на стіну як екстравагантний декор у стилі модерн. Гострі різкі зигзаги розломів і уламки, ніби вставлені в тарілку, - перетворюють звичайний посуд в сучасне мистецтво.

Інші новини