Інфраструктура у новобудові, на що звернути увагу


 При виборі квартири у новому ЖК потрібно уважно вивчити існуючий розвиток житлової інфраструктури та транспортну зручність.  Чим краще транспортна розв'язка поряд з комплексом, тим зручніше в ньому жити і швидше буде розвиватися та інфраструктура, якої не вистачає.

Приклад вдалого розташування можна вважати комплекс в передмісті що має хорошу транспортну розв'язку, яка дозволяє швидко дістатися до центру.  Це відкриває досить простий доступ до всієї центральної інфраструктури міста.

 Завдяки вдалому розташування поруч добре розвинется і необхідна соціальна інфраструктура:

  • дитячі садки і школи;
  • медичні заклади;
  • спортивні клуби;
  • салони краси;
  • продуктові супермаркети;
  • непродовольчі магазини;
  • кафе, ресторани та інші зони відпочинку.

 Зручне розташування є одним з основних каталізаторів розвитку будь-якого нового мікрорайону.  Тому саме на неї треба звернути головну увагу при виборі квартири в новому ЖК.

 Але не потрібно забувати і про внутрішній зручність життя в комплексі.  Безумовно, сучасні ЖК давно не просто бетонні коробки без необхідних соціальних об'єктів, але приділяти увагу вибору інфраструктури всередині комплексу все ж необхідно.

 Кожен забудовник намагається надати максимально комфортні для своїх майбутніх мешканців умови.  Тому при однаковій ціні за житло можна отримати різний набір соціальних об'єктів, наприклад:

 - дитяча ігрова зона з гірками та іншими розважальними елементами;

 - спортивна зона з полем для міні-футболу;

 - закладені зелені насадження, які стануть відмінним місцем для прогулянок.

 Сьогодні це можна вважати мінімально необхідним набором привілеїв, які забудовник облаштовує для мешканців свого комплексу.


13.12.2019