Квартири-студія, переваги і недоліки


Незважаючи на те, що квартира-студія, виглядає модно і сучасно, ціни на них нижче ніж на повноцінні квартири зі звичайним плануванням.  Відсутність стін реально робить квартиру більше і в певному роді просторніше, навіть якщо ця квартира має вкрай маленьку площу. Але ось на цих перевагах позитивні якості такого житла закінчуються.

Тільки ті, хто жив колись у гуртожитку, зрозуміє, що значить жити в квартирі-студії.  Одному жити в такій квартирі ідеально, особливо якщо ви фрілансер або вільний художник.  Але ділити таке житло ще з кимось, дуже важко. Навіть якщо ваш співмешканець дуже близька людина, іноді людині потрібно усамітнення.  Але в даному випадку цього годі й шукати. Якщо один прокинувся, то вам поспати вже не вдасться. Сніданок буде готуватись буквально на вашій голові.  Спочатку це може забавляти, але з часом призведе до подразнення.

Якось один маклер з великим стажем роботи, розповідав, що абсолютно спокійно визначав нового клієнта, який живе в квартирі-студії.  Все було дуже просто, якщо одяг людини, що увійшла в агентство мав сильний запах їжі, то це безсумнівно житель квартири-студії. Їжа в такій квартирі готується там само, де знаходяться весь одяг, постільна білизна та особисті речі.  Все і навіть взуття просочується запахом готової їжі. Куртка або шуба постійно буде пахнути борщем, котлетами або часником. Можливо це комусь сподобається, але більшість людей від цього будуть не в захваті.

Одна з переваг квартири-студії, є її недоліком.  Справа в тому, що такий квартирі відсутні роздільні стіни.  Це означає, що на них не можна буде встановити полиці або навісні шафки.  Також до них не можна поставити шафу або приробити вішалку. Природно безліч речей, які можна було зберігати в подібних шафках або на полицях, буде валятися по кутах.  Навіть при великому бажанні все речі прибрати не вийде.

Всі знають, коли кухня відділена від кімнат, все кухонне приладдя не покидає територію кухні.  Але у випадку з квартирою-студією, речі дивним чином розходяться по всій квартирі. У такій квартирі не рідкість знайти пульт від телевізора серед ложок, а каструлю можна виявити під ліжком.  І все тому, що кухонна плита знаходиться в безпосередній близькості від спального місця.


03.02.2019