На що звернути увагу при купівлі будинку


Купуючи новий готовий будинок, можна витрати гроші на речі, які, насправді, не потрібні. Ця стаття буде про “надлишки”, на які нові домовласники витрачають свої зайве.

Надмірне озеленення

Найкрасивіші будинки на вулиці мають гарні дерева і соковиту зелень, але такі особливості мають вартість. Багато хто сплачує за послуги по догляду за газонами, але, як і кожна щотижнева робота, вартість такого задоволення може стати чималою. Хоча зелений оазис може бути мудрим капіталовкладенням для довгострокового домовласника, ті, хто планують купувати будинок при обмеженому бюджеті, повинні класифікувати велике ландшафтне планування на низькому рівні в списку пріоритетів.

Як альтернатива, замість того, щоб посадити ряди химерних чагарників, чому б просто не зосередитися на вирощуванні густого, соковитого газону? Акуратно підстрижений газон можна отримати ціною газонокосарки та мішка насіння трави - недорогий спосіб, погодьтесь.

Оновлені прилади

При реконструкції будинку, кухня, як правило, є однією з перших областей змін.  Хоча в кухні може бути багато чого, що варто змінити - лічильники, мийка, шафи, підлога, освітлення - фокус часто припадає на оновлення техніки. Ось правило для всіх покупців житла бюджетного рівня: якщо воно працює, нехай працює. Буде час насолодитися холодильником, духовкою, посудомийною машиною, але цей сон може бути тимчасово поміщений на задній план.

Енергоефективні вікна та двері

Ця ідея для деяких буде суперечливою, але при першому переїзді в будинок треба почекати, перш ніж встановити нові енергоефективні вікна та двері. Вони дорогі, і якщо профілактика та збереження енергії є надзвичайно важливими, є речі, які хитрий домовласник може зробити, щоб усунути (або різко зменшити) потребу в заміні, принаймні, до тих пір, поки вона не може бути надана пізніше.  Відомо, що плівка для ізоляції вікон і навіть цупкі штори добре працюють і є набагато дешевшими, ніж їхні професійні альтернативи.


15.01.2019