Тенденції дизайну кухні 2019


З новим роком приходять нові кухонні тенденції: глянець відходить на другий план, його змінює матовий! Мінімалізм! Однак замість повного відриву від минулорічного стилю, у 2019 році акцент йде більше на додавання персональних штрихів для посилення ідей, які все ще залишаються популярними. Екологічно стійка, ручна робота та органічні матеріали - все це в фаворі (і не дарма), але це додає трохи додаткових витрат, щоб надати вашій кухні привабливість класу «люкс». Ось деякі тенденції дизайну кухні на 2019 рік.

З ротанга, і плетений декор в приміщенні

Кухонні стільці, підвісне настінне мистецтво! Плетіння з натуральних матеріалів та ротанга повільно прокладають шлях у домівки. Це поєднання традиційного стилю та натуральних матеріалів, які можна використовувати різними способами.  Не бійтеся контрастувати ці дерев'яні частини з мармуром, металом або навіть з іншими натуральними матеріалами.

Матовий чорний

Ми побачили багато чорних акцентів за останні пару років, особливо в змішувачах, плитках і ручках, але замість того, щоб зробити сплеск тут і там, 2019 пропонує набагато більш сміливе використання кольору. Не бійтеся мати на кухні чорні люстри, чорну плитку та чорні шафи. Чому ні? Але не перестарайтесь.

Вінтаж розфарбувати

Всі білі кухні також знаходяться на етапі реформування у 2019 році, але замість того, щоб переробляти все, подумайте про додавання барвистості для зміни палітри.  Чудовий спосіб досягти яскравих кольорових спалахів - це марочні матеріали, такі як вінілові стільці та столи, яскраві люстри, що надихають поціновувачів 70-х років, і, звичайно ж, настінне мистецтво. Квіткові композиції, використання каміння та портрети в багато прикрашених рамах можуть додавати тонкі нотки стилю. Якщо іронічні нотки не є вашим стилем, розгляньте варіант фарбування нижніх шаф у різні кольори, або змініть комплектуючі на латунь або метал у старовинному стилі, щоб додати трохи бадьорості у на надто білу кухню.


13.01.2019