Ми працюємо

Пн-Пт: 9-18, Сб: 10-14

E-Mail

olimp.realty.group@gmail.com

Безкоштовний

+38(0432)55-88-55

Ділянки

Продаж земельних ділянок у Вінниці Україні. Ділянки під будівництво.

Ціна
323,544 грн / 12,000 $
Площа
20.0 соток,
Кімнат
0
Поверховість / поверх

Детальніше

Ціна
701,012 грн / 26,000 $
Площа
10.0 соток,
Кімнат
0
Поверховість / поверх

Детальніше

Ціна
3,505,060 грн / 130,000 $
Площа
10.0 соток,
Кімнат
0
Поверховість / поверх

Детальніше


Для того щоб здійснити свою мрію про власний будинок, необхідно в першу чергу подумати про те, де купити земельну ділянку. Плануючи своє проживання у Вінниці - місті, оточеному лісовими масивами, ви забезпечуєте своє життя хорошою екологією, можливістю дихати чистим повітрям, а не забрудненими вихлопами автомобілів, заводів і підприємств. Крім цього саме тут можна побудувати абсолютно все: від величезного приватного будинку, до розкішного бізнес-центру.

Останнім часом продаж земельних ділянок у Вінниці набирає обертів. Наше агентство пропонує всі послуги з купівлі та продажу нерухомості в Україні та за кордоном, а на нашому сайті ви зможете знайти масу оголошень, серед яких обов'язково знайдеться ділянка землі, що відповідає всім вашим побажанням.

Якщо ви ще не готові купити ділянку під будівництво, а тільки доглядаєте підходящі кандидатури, наш сайт допоможе вам відстежити загальний стан ринку, простежити за зміною цін на землю, щоб вибрати саме кращий і підходящий варіант для вас і вашої родини. Можливість спостереження за зміною стану земельної ділянки дозволить вам з розумом розпорядитися своїми капіталовкладеннями.

Сьогодні дуже часто можна спостерігати продаж земельних ділянок в Україні, де ділянка вже частково забудований, виконані всі зовнішні роботи, а тому продовжити будівництва будинку буде набагато легше і відніме менше часу, ніж зведення нового будинку з нуля. Такий варіант ідеально підходить і для тих, хто займається продажем готової нерухомості. Схема дуже проста: купується частково побудований будинок, куди вкладаються кошти для завершення будівництва (проведення внутрішніх робіт, відсутніх комунікацій, благоустрій та багато іншого), а після закінчення будівлі ділянку з будинків виставляється на продаж.

Деякі люди, на відміну від справжніх цінителів природи і чистого повітря, навпаки, бажають купити ділянку під забудову неподалік від цивілізації. Вони не уявляють свого життя далеко від автодоріг, без наявності в будинку газу, води, електрики і каналізації. Найчастіше такі земельні ділянки купуються для будівництва приватних будинків і котеджів або забудову офісних будівель.

На нашому сайті ви зможете знайти оголошення про купівлю продажу земельної ділянки в самих різних районах, включаючи території котеджних селищ. Купівля землі для будівлі приватного особняка за містом дозволить вам відчувати себе в безпеці на добре охороняється рядом з усіма перевагами цивілізації, адже сюди вже підведені всі необхідні комунікації.

При виникненні будь-яких питань щодо купівлі земельної ділянки ви можете звернутися з нашого онлайн-консультанту, який відповість на всі ваші запитання. Також, у вашому розпорядженні професійні ріелтори, які в разі необхідності допоможуть вирішити всі важливі питання, що стосуються нерухомості.